Naujienos

Žaisti futbolą ne tik smagu, bet ir sveika

2020-05-29

Niekas negalėtų prieštarauti, kad futbolas – viena populiariausių sporto šakų pasaulyje. Vykstantys pasaulio, Europos ar nacionaliniai futbolo čempionatai prie ekranų ir į futbolo stadionus sukviečia rekordines žiūrovų minias. Tačiau, ne paslaptis, kad futbolas yra puiki laisvalaikio praleidimo alternatyva, teikianti naudą sveikatai.

Futbolas judrus bei labai naudingas sveikatai žaidimas. Atlikti tyrimai parodė, kad futbolas yra viena geriausių sporto šakų, teigiamai veikiančių mūsų organizmą ir jo veiklą. Futbolas, kaip komandinis žaidimas, skatina bendravimą, pasitikėjimą savimi, pagerina protinę veiklą ir psichinę žmogaus sveikatą, padeda įveikti nerimą ir nervinę įtampą. Šis žaidimas garantuoja ne tik nepakartojamas akimirkas, bet ir puikią savijautą. Žaisdami futbolą mokomės suprasti kaip dirba komanda, mokomės suprasti, kad norint nugalėti, svarbu išlikti solidariems, mokomės pralaimėti ir suprasti, kad vienu pralaimėjimu nieks nesibaigia.

Vilniaus pataisos namuose buvo organizuotas mini futbolo turnyras, kuriame varžėsi 4 nuteistųjų komandos po 4 žaidėjus. Futbolo aikštelėje liejosi teigiamos emocijos, girdėjosi džiaugsmo šūksniai. Nugalėtojai apdovanoti įstaigos vadovo padėkos raštais.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 29 d. 11:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos