Naujienos

VšĮ „Teistų asmenų integracijos pradžia“ dovana Pusiaukelės namams

2019-08-16

Vilniaus pataisos namai yra sudarę savanoriško darbo atlikimo sutartis ne tik su fiziniais, bet ir juridiniais asmenimis. Vieni jų – VšĮ „Teistų asmenų integracijos pradžia“. 2019-08-14 Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namuose vyko susitikimas, kuriame dalyvavo Vilniaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas, Resocializacijos skyriaus vyriausiasis specialistas (Pusiaukelės namų veiklos klausimams), VšĮ „Teistų asmenų integracijos pradžia“ steigėjai ir Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų nuteistieji.

Ši viešoji įstaiga Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų nuteistiesiems padovanojo lauko treniruoklius ir visas reikalingas medžiagas lauko treniruoklių aikštelei įrengti. Pusiaukelės namų nuteistieji iš padovanotų treniruoklių pagal pateiktus brėžinius Pusiaukelės namų kieme įkūrė treniruoklių aikštelę: vieni iškasė duobes stovams įstatyti, kiti pagal brėžinius surinkinėjo treniruoklius, treti betonavo, o dar kiti, kai buvo atlikti visi aikštelės įrengimo darbai, pasėjo žolę aplink treniruoklius.

Susitikimo metu nuteistieji padėkojo geradariams už šią puikią dovaną. Dabar jie galės laisvą nuo darbų ir veiklų laiką praleisti treniruoklių aikštelėje.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 16 d. 09:08