Naujienos

Šeštokų laiškai – tikra kalėdinė dovana

2020-12-31

Vienos mokyklos šeštokų iniciatyva maloniai nustebino ne tik Vilniaus pataisos namų darbuotojus, bet ir nuteistuosius. Tokios kalėdinės dovanos kai kurie nuteistieji nėra gavę daug metų.

Gruodžio pradžioje Vilniaus pataisos namų Resocializacijos skyriaus darbuotojai sulaukė netikėto skambučio. Skambino vienos mokyklos mokinys. Prisistatęs šeštoku, jis papasakojo, kad kartu su mokytoja ir klasės draugais norėtų parašyti kalėdinius laiškus įstaigoje laikomiems asmenims, ir paklausė, kaip tai geriau organizuoti. Pasiteiravus, kas paskatino imtis tokios iniciatyvos, berniukas atsakė, kad nori palinkėti nuteistiesiems suprasti ir atrasti Kalėdų prasmę, nes nepaisant pandemijos šventės prasmės nepraranda. Mes turime prisiminti, kad iš tikrųjų, mes švenčiame Jėzaus Kristaus – mūsų Išganytojo gimimą, tad karantino metu mes galime susimąstyti ir apie tai, ką mums reiškia ši šventė. Padėkojusi už gražią iniciatyvą darbuotoja su mokiniu susitarė dėl laiškų pristatymo.

Gruodžio 28 d. įstaiga gavo šeštokų rašytus laiškus, kuriuos tą pačią dieną išdalino nuteistiesiems. Ypač džiaugėsi tie nuteistieji, kurie neturi artimų giminaičių, kurių socialiniai ryšiai yra nutrūkę ir dėl to jau seniai negauna laiškų.

Vilniaus pataisos namų administracija dėkoja šeštokams už labai gražią iniciatyvą, kuri buvo tikra kalėdinė dovana nuteistiesiems.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 31 d. 12:29
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos