Naujienos

Paskaita Pusiaukelės namų nuteistiesiems apie lygtinį paleidimą

2019-06-10

Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namai bendradarbiauja su Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriumi. 2019-06-06 Pusiaukelės namuose vyko paskaita „Lygtinis paleidimas su intensyvia priežiūra ir be intensyvios priežiūros“, kurią vedė Lietuvos probacijos tarnybos Vilniaus regiono skyriaus vyriausiasis specialistas Modestas Povilaitis. Paskaitoje dalyvavo 21 nuteistasis ir Vilniaus pataisos namų 1-ojo Resocializacijos skyriaus vyriausiasis specialistas Pavel Srebniuk.

Vyriausiasis specialistas M. Povilaitis informavo, kokios paleisto lygtinai iš pataisos įstaigos asmens teisės ir pareigos, kokie gali būti nustatyti įpareigojimai ir kokios jų nevykdymo pasekmės paleidžiamiems iš pataisos įstaigų lygtinai asmenims, kokia administracinės atsakomybės taikymo tvarka.

M. Povilaitis išsamiai papasakojo ir apie lygtinį paleidimą iš pataisos įstaigos su intensyvia priežiūra, pademonstravo, kaip veikia nuteistojo kontrolei naudojama aparatūra. Atsirado norinčių ją išbandyti.

Nuteistieji įdėmiai klausė vyriausiojo specialisto, nes informacija, kurią jis pateikė, Pusiaukelės namų poskyrio nuteistiesiems yra svarbi. Probacijos atstovas atsakė į nuteistųjų pateiktus klausimus. Šis susitikimas, nuteistųjų nuomone, buvo jiems naudingas ir įdomus.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 10 d. 08:38
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos