Naujienos

Pandemijos laikotarpiu bendradarbiavimas tęsiasi

2020-12-10

Nepaisant prastėjančios epidemiologinės padėties šalyje dėl Covid-19 paplitimo, Vilniaus pataisos namai, siekdami kuo prasmingesnio nuteistųjų užimtumo bei įvairesnių socialinės reabilitacijos planuose numatytų priemonių įgyvendinimo, tęsia bendradarbiavimo sutarčių pasirašymą su valstybės ir savivaldybių institucijomis bei įstaigomis, organizacijomis, asociacijomis, religinėmis bendruomenėmis ir bendrijomis bei savanoriais. Norime pasidžiaugti, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu pavyko pasirašyti šias bendradarbiavimo sutartis.

2020 m. spalio 26 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Nr. 24-200 su VŠĮ „Blaivybės akademija“. Šia sutartimi susitarta dėl bendradarbiavimo siekiant Vilniaus pataisos namuose įkalintų asmenų, kurie turi priklausomybių nuo alkoholio ir/ ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ar šių medžiagų žalingo vartojimo įpročių, socialinės reabilitacijos.

2020 m. spalio 26 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Nr. 24-198/2020-(1.18)-171 su Respublikinis priklausomybės ligų centas. Šia sutartimi susitarta dėl bendradarbiavimo siekiant Vilniaus pataisos namuose įkalintų asmenų, kurie turi priklausomybių nuo alkoholio ir/ ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ar šių medžiagų žalingo vartojimo įpročių, gydymo, psichologinės ir socialinės reabilitacijos.

2020 m. lapkričio 9 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Nr. 24-207 su VšĮ „GEBU“. Šia sutartimi susitarta dėl abipusio bendradarbiavimo įgyvendinant Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą Nevyriausybinių organizacijų projektą, skirtą smurto artimoje aplinkoje prevencijai ir smurtinio elgesio keitimui 2021 metais, teikiant pagalbą smurtinio elgesio problemų ir/ar alkoholio bei kitų psichotropinių medžiagų vartojimo problemų turintiems asmenims.

Vilniaus pataisos namai ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas bendradarbiavimo sutartimi susitarė dėl bendradarbiavimo siekiant socialinių paslaugų prieinamumo gerinimo Vilniaus pataisos namuose įkalintiems asmenims, kurie po bausmės ar jos dalies atlikimo vyksta gyventi į Vilniaus regioną ir šių asmenų sklandesnės reintegracijos.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 28 d. 15:06
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos