Naujienos

Norvegijos finansinių mechanizmų valdybos eksperto vizitas Vilniaus pusiaukelės namuose

2019-08-21

Įgyvendinus Norvegijos finansinio mechanizmo finansuojamą projektą „Nuteistųjų, laikomų uždaro tipo pataisos įstaigose, skaičiaus sumažinimas įsteigiant 4 naujas atviro tipo pataisos įstaigas“ šių metų rugpjūčio 20 d. Vilniaus pataisos namuose lankėsi Norvegijos finansinių mechanizmų valdybos ekspertas Rob Allen kartu su nacionaliniu ekspertu Artūru Kaklauskiu, VšĮ Centrinės projektų agentūros ir Lietuvos Respublikos finansų ministerijos atstovais.

Vizito metu svečiai lankėsi paramos lėšomis įrengtuose pataisos namų Pusiaukelės namuose.
Apsilankymo metu buvo vertinamas projektų poveikis, tvarumo laipsnis ir lygis, dvišalio bendradarbiavimo pridėtinė vertė ir vykdomi sutartiniai įsipareigojimai. Aptarta, kokios resocializacijos programos taikomos Pusiaukelės namuose, domėtasi, kaip vykdoma nuteistųjų priežiūra, kontrolė, apsauga, kokios bendravimo ir bendradarbiavimo formos. Vizito metu diskutuota apie tai, kas lemia darbuotojų profesionalumą, kompetenciją, asmenines vertybes, požiūrį į darbą ir nuteistuosius.

Norvegijos finansinių mechanizmų valdybos ekspertas Rob Allen džiaugiasi, kad įstaigoje įgyvendintas projektas atitinka jų keliamus kriterijus. Norvegų atstovas įsitikinęs, kad Pusiaukelės namų įsteigimas Lietuvoje padeda sumažinti nuteistųjų pakartotiną grįžimą į įkalinimo įstaigas, suteikia galimybę nuteistiesiems bei visuomenės nariams pažinti vieni kitus iš naujo ir stiprinti abipusę toleranciją.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugpjūčio 21 d. 09:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos