Naujienos

Minint Motinos dieną, organizuotas nuteistųjų artimųjų apsilankymas įstaigoje

2019-05-07

Mama – tai vienas svarbiausių žmonių, kiekvieno gyvenime. Tai palaikymo, rūpesčio, globos, mokymo ir motyvavimo simbolis. Nuteistiesiems artimi žmonės ir santykiai su jais yra vienas svarbiausių ir darančių itin svarbų vaidmenį jų resocializacijos procesui apsauginis veiksnys, padedantis mažinti pakartotinio nusikalstamo elgesio riziką.

Siekdami padėti nuteistiesiems ir jų artimiesiems stiprinti jų tarpusavio santykius, Vilniaus pataisos namų 2-asis Resocializacijos skyrius organizavo nuteistųjų artimųjų apsilankymą įstaigoje. Atvykę į įstaigą artimieji turėjo galimybę susipažinti su nuteistųjų, paliktų Vilniaus pataisos namuose atlikti ūkio darbus, bausmės atlikimo sąlygomis, pasisvečiuoti jų gyvenamosiose sekcijose, laisvalaikio užimtumo patalpose, pasidomėti dažniausiai iškylančiais sunkumais ir kaip jie yra sprendžiami įstaigos administracijos pagalba. Nuteistieji savo artimuosius vaišino kava ir arbata, įvairiais užkandžiais, sukurdami jaukią ir namų aplinką primenančią atmosferą. Taip pat nuteistųjų artimieji turėjo galimybę pabendrauti su 2-ojo Resocializacijos skyriaus specialistais, išsiaiškinti jiems rūpimus klausimus, sulaukti pagalbos ir paramos.

Įstaigos administracija džiaugiasi, kad nuteistųjų artimieji noriai įsitraukia į resocializacijos procesą, palaikydami savo laisvės atėmimo bausmę atliekančius artimuosius, linkėdami jiems gero ir tikėdami jų galimybėmis pasikeisti ir pasimokyti iš ankstesnių klaidų. Glaudus ir tvirtas santykis su laisvėje esančiais šeimos nariais yra vienas svarbiausių nuteistųjų socialiai priimtino savęs realizavimo laisvėje pamatų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 7 d. 08:16
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos