Naujienos

Jogos užsiėmimai nuteistiesiems

2019-06-12

Vilniaus pataisos namų nuteistiesiems (Rasų g. 8) nuo šių metų pradžios vedami jogos užsiėmimai. Kaip žinoma, joga padeda sustiprinti jėgas, lankstumą, koordinaciją ir judesius, taip pat padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą bei nerimą.

Jogos užsiėmimai nuteistiesiems reguliariai vedami du kartus per savaitę. Šie užsiėmimai be abejonės naudingi ir įdomūs nuteistiesiems siekiant turiningai praleisti laisvalaikį, išmokti jogos pagrindus, kas galbūt ateityje leis joga užsiimti savarankiškai.

Šiuo atveju prie nuteistųjų gerovės ir užimtumo prisideda licencijuoti jogos instruktoriai – savanoriai, kurie mielai skiria savo laiką nuteistiesiems. Jogos instruktorė L. D. jogos užsiėmimus nuteistiesiems vedė nuo šių metų pradžios iki birželio mėn., vėliau jos iniciatyvą pratęsė jogos instruktorius Ž. M., kuris jogos užsiėmimus planuoja vesti iki rugsėjo mėn. pradžios.

Pataisos įstaigos administracija dėkoja savanoriams ne tik už skirtą dėmesį ir laiką nuteistiesiems bet ir už dovanotas knygas. Nuteistųjų bibliotekos fondas papildytas literatūra jogos tematika.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 12 d. 10:02
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos