Naujienos

Gražiausi žodžiai ir padėkos pataisos darbuotojų Mamoms

2020-05-05

Minint vieną jautriausių bei šilčiausių pavasario švenčių norisi savo Mamoms išreikšti dėkingumą, meilę ir kitus pačius šilčiausius jausmus bei suteikti kuo džiaugsmingesnių įspūdžių, kurie lydėtų ne tik pirmąjį gegužės sekmadienį, bet išliktų ilgai Mamų širdyse bei skatintų pasididžiavimo jausmą. Sąžiningas, atsakingas, pilietiškas, tobulėjantis bei ryžtingas darbuotojas yra ne tik didžiausia dovana įstaigai, visuomenei, bet, žinoma, ir tokius vaikus užauginusioms Mamoms. Taigi, Vilniaus pataisos namų vadovybė, norėdama išreikšti dėkingumą Mamoms, užauginusioms atsakingai bei sąžiningai savo pareigas atliekančius pataisos darbuotojus, paruošė padėkos raštus, kurie net tolimiausiuose Lietuvos kampeliuose pasiekė geriausiai įvertintų darbuotojų Mamas.

Kaip pažymėjo viena pareigūno Mama: „Ši padėka, tai tarsi didžiosios tavo gyvenimo dalies įvertinimas, įprasminimas bei pripažinimas, kad tu pasirinkai tinkamą gyvenimo kelią ir nukreipei dora linkme savo vaiką, kuris užaugo sąžiningu, garbingu, naudingu piliečiu. Kai tu supranti, kad tavo vaikas yra ne tik dovana tau ir tavo šeimai, bet ir kolektyvui, kuriame jis save realizavo, visuomenei, kadangi dirba reikšmingą darbą, patvirtini sau – tai yra didžiausia dovana”.

Tikimės, kad ši iniciatyva bus tęsiama ir taps gražia tradicija, suburiančia Vilniaus pataisos namų bendruomenę bei įtraukiančia į ją darbuotojų bei pareigūnų artimuosius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gegužės 5 d. 12:43
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos