Naujienos

Gerų darbų diena prieš šventes

2019-12-30

2019-12-23 Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namai iniciavo ir organizavo apsilankymą Specialiuosiuose socialinės globos namuose „Tremtinių namai“, kurio metu padovanojo biudžetinės įstaigos senjorams nuteistųjų ir aktyvios savanorės gamintus mezginius, t. y. kojines, pirštines, kepures ir šalikus.

Senjorai labai džiaugėsi dovanomis, nes jiems įteikti mezginiai buvo kūrybiškai numegzti ir įvairiaspalviai. Atsisveikindami su pusiaukelėčiais, senjorai palinkėjo gražių ir jaukių švenčių sutikimo. „Tremtinių namų“ administracija išreiškė norą ateityje bendradarbiauti su Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namais.

Aplankę Specialiuosius socialinės globos namus „Tremtinių namai”, pusiaukelėčiai vyko į gyvūnų prieglaudą „Lesė“. Šiai gyvūnų prieglaudai buvo paaukotos devynios dėžės laikraščių, kurių jiems labai trūko. Jie bus naudojami klojant voljeruose grindinį žiemos periodu. Lesės darbuotojai aprodė prieglaudos patalpas, papasakojo kiekvieno gyvūno istoriją. Vienas iš nuteistųjų prisidėjo prie beglobio šuns vedžiojimo.

Savanoriški darbai padeda ugdyti nuteistųjų atsakomybę, savimonę, rodo tinkamą pavyzdį kitiems. Taip pat nuteistieji motyvuojami įsitraukti į aktyvų dalyvavimą visuomenės ar vietos bendruomenės gyvenime ir padeda keisti visuomenės požiūrį į nuteistąjį.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. kovo 5 d. 11:51
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?