Naujienos

Vilniaus pataisos namuose atnaujinami trumpalaikiai pasimatymai be fizinio kontakto

2020-06-22

Vadovaujantis Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos 2020 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. V-167 „Dėl rekomendacijų Kalėjimų departamentui ir jam pavaldžioms įstaigoms, užtikrinant sklandžią šių įstaigų veiklą valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos Lietuvos Respublikos vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152, metu, patvirtinimo“, Vilniaus pataisos namuose nuo š. m. birželio 23 d. vyks bekontakčiai pasimatymai iki vienos valandos.

     • Atvykstantiems aplankyti savo artimųjų, bus matuojama kūno temperatūra, reikalaujama dėvėti kaukes ir vienkartines pirštines;

     • procesinius veiksmus atlikti atvykstantys tyrėjai, prokurorai, gynėjai, taip pat ambasadų ir kitų institucijų darbuotojai privalo dėvėti veido, kvėpavimo takų ar kitas asmens saugos priemones (lankytojams šių priemonių neturint, įstaiga pagal galimybes aprūpina), procesiniai veiksmai ar bendravimas atliekami išlaikant fizinį atstumą su nuteistaisiais ar suimtaisiais.

Iki atskiro nurodymo Vilniaus pataisos namuose nebus organizuojami nuteistųjų ir suimtųjų ilgalaikiai pasimatymai ir išvykos į namus.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 29 d. 08:17
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos