Naujienos

Pataisos pareigūno profesijos viešinimas

2020-07-07

2020 m. liepos 4 d., Aukštadvaryje, Trakų rajone, “Pėsčiųjų turo” organizuotame renginyje “Velnio keliais 2020”, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos, policijos, greitosios medicinos pagalbos, Lietuvos kariuomenės bei Šaulių sąjungos tarnybos pristatė savo profesijas ir apie jas pasakojo susidomėjusiems sportininkams, šeimoms ir mažiesiems žygio dalyviams.

Organizuojamo renginio dalyviai turėjo progą susipažinti su Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro instruktoriais ir kitų pavaldžių įstaigų – Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos, Marijampolės pataisos namų, Vilniaus pataisos namų pareigūnais, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Prevencinės grupės nariais. Lankytojai turėjo galimybę pasimatuoti Prevencinės grupės amuniciją, įsiamžinti su ja nuotraukose, gyvai pamatyti ir paliesti techniką ir specialiąsias priemones, kuriomis savo tarnyboje išskirtinais atvejais naudojasi pataisos pareigūnai.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Mokymo centro suvenyrais ir atminimo dovanomis bei kvietimais stoti į mūsų – pataisos pareigūnų gretas.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 7 d. 12:54
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos