Naujienos

Futbolo varžybos

2020-06-17

Jau tapo tradicija kiekvienais metais rengti Vilniaus pataisos namų pareigūnų ir Pusiaukelės namų nuteistųjų komandų futbolo varžybas.

2020 m. birželio 12 d. Lietuvos futbolo federacijos (toliau – LFF) stadione įvyko futbolo varžybos tarp Vilniaus pataisos namų ir Vilniaus pataisos namų Pusiaukelės namų nuteistųjų komandų.

Futbolas yra komandinis žaidimas, kuriame daug judesio, mokantis mąstyti strategiškai ir pasitikėti kitu, gerinantis protinę ir fizinę veiklą, keliantis teigiamas emocijas, mokantis įvertinti situaciją. Komandos buvo ryžtingos ir nusiteikusios laimėti. Varžovai kovojo itin azartiškai ir negailėdami savęs ir nors patyrė smulkių traumų tęsė kovą iki pabaigos. Buvo daug įspūdingų nepakartojamų įvarčių. Po atkaklios kovos draugiškas varžybas laimėjo Pusiaukelės namų nuteistieji.

Tiek laimėjusieji, tiek ir pralaimėjusieji džiaugėsi galimybe nuostabų vasaros rytą, po pavasarinio Covid-19 karantininio sąstingio, pajudėti LFF futbolo aikštėje ir parungtyniauti. Po draugiškų futbolo rungtynių žaidėjai, jausdami lengvą fizinį nuovargį išsiskirstė su puikia nuotaika. Tokie sportiniai renginiai padeda gerinti nuteistųjų ir pareigūnų santykius, įgyti visuomenei priimtino bendravimo įgūdžių, keisti požiūrį į pareigūnų ir nuteistųjų santykius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 17 d. 08:16
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos