Naujienos

VIENAS STIPRIAUSIŲ LIETUVOS ŽMONIŲ - ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS PAREIGŪNAS

2019-03-18

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistas Linas Palivonas savo įspūdingą sportinių apdovanojimų kolekciją šį mėnesį papildė naujais trofėjais ir dar kartą įrodė, kad štangos spaudimo rungtyse savo kategorijoje yra kol kas nepralenkiamas.

2019 m. kovo 16 d. Mažeikiuose vyko Lietuvos klasikinio stangos spaudimo čempionatas. Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnas L. Palivonas jame pasirodė puikiai. Svorio kategorijoje virš 120 kg apgynė jau ne kartą iškovotą Lietuvos klasikinio štangos spaudimo čempiono vardą, išspausdamas 212,5 kg svorio štangą. Pareigūnas štangos spaudimo čempionu tapo septintą kartą.

Sėkmė Šiaulių tardymo izoliatoriaus specialistui šypsojosi ir 2019 m. kovo 6 d. Kazlų Rūdoje vykusiose atvirose štangos spaudimo varžybose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. L. Palivonas, išspaudęs 215 kg svorio štangą, iškovojo aukštą ketvirtąją vietą. Šiose varžybose dalyviai nebuvo padalinti pagal svorio kategorijas, todėl dėl vietos teko varžytis su visais 66 varžybų dalyviais. Varžybose dalyvavo Lietuvos kariuomenės savanorių pajėgų, Šaulių sąjungos, Policijos, Viešojo saugumo tarnybos, Sienos apsaugos tarnybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovai. Šiaulių tardymo izoliatorius didžiuojasi savo atstovo pasirodymu ir vertina jo sportinius pasiekimus, garsinančius įstaigą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

L. Palivonas intensyviai ruošiasi šių metų rugpjūčio mėnesį Liuksemburge vyksiančiam Europos štangos spaudimo čempionatui. Daugkartiniam čempionui linkime sėkmės ir pergalių!

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 18 d. 16:47
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos