Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŪKIO APTARNAVIMO BŪRIO NUTEISTIEJI DALYVAVO MOKYMUOSE – KŪRYBINĖSE DIRBTUVĖSE

2019-06-04

2019 m. gegužės 30-31 dienomis Šiaulių tardymo izoliatoriuje Ūkio aptarnavimo būrio nuteistiesiems buvo organizuoti dviejų dalių mokymai „Korupcija jauno žmogaus gyvenime: raiška ir prevencija“, kuriuos vykdė Šiaurės Lietuvos kolegija įgyvendinant ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Šiaulių apskrities jaunimo nepakantumo korupcijai nuostatų formavimas“ Nr. 10.1.2 ESFA-K-917-02-0017. Dviejų dalių mokymuose buvo taikomi inovatyvus metodai: forumo teatras, korupcijos situacijų modeliavimas ir analizė. Pirmoji dalis, kurią skaitė Šiaulių universiteto doktorantė Rita Toleikiene – teorinė. Renginyje dalyvavusieji nuteistieji sužinojo daug naujų dalykų, kuriuos galėjo pritaikyti antroje mokymų – praktinėje – dalyje kartu su Šiaulių Stasio Šalkaukio gimnazijos mokytoja Egle Naimavičiene.

Praktinė mokymų dalis buvo su linksmomis bei kūrybingomis užduotimis ir diskusija apie korupcijos prevenciją. Nuteistiesiems, pasiskirsčius į grupes, teko galimybė sudalyvauti užduotyse, kuriose reikėjo atrasti pas ką yra kyšis, suprati kaip žmogus elgiasi gavęs kyšį, sugalvoti šūkį prieš korupciją, jį pavaizduoti bei papasakoti savo iliustruotą mintį.

Šie mokymai pravers nuteistiesiems ateityje, nes įgavus supratimą, kas yra kyšis, kodėl jis yra blogis, kokią žalą padaro dabarčiai ar ateičiai ir kokios pasekmės laukia siūlant ar paimant kyšį kalintieji mokosi netoleruoti korupcijos apraiškų ir drąsiai kalbėti jas pastebėjus.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 4 d. 09:50
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos