Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

TARNYBĄ PRADĖJO NAUJA PAREIGŪNĖ

2019-11-15

Lapkričio 15 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje prisiekė nauja bausmių vykdymo sistemos pareigūnė Saugumo valdymo skyriaus jaunesnioji specialistė Kristina Poškutė.

Ji įstaigos vadovų, kolegų rikiuotės akivaizdoje pasižadėjo būti Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų gindama žmogaus teises ir laisves, visuomenės ir valstybės interesus, sąžiningai atlikti jai patikėtas pareigas ir visada saugoti gerą vidaus tarnybos sistemos pareigūno vardą. Prisiekusią pareigūnę tapus Šiaulių tardymo izoliatoriaus komandos nare pasveikino įstaigos direktorius Saulius Rajunčius ir palinkėjo K. Poškutei geros tarnybos ir sėkmingos karjeros. Naująją kolegę sveikino priesaikos ceremonijoje dalyvavusieji pareigūnai ir darbuotojai.

K.Poškutė Lietuvos edukologijos universitete yra įgijusi sporto bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją. Pareigūnė yra Lietuvos moterų žolės riedulio nacionalinės rinktinės narė.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 15 d. 12:28
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos