Naujienos

ŠVENTINĖ ADVENTO NUOTAIKA SU DVASINININKŲ PALAIMINIMU

2017-12-21

2017 m. gruodžio 20 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojus bei suimtuosius (nuteistuosius) aplankė Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, kunigas klebonas Saulius Matulis ir kunigas vikaras Vidas Bernardas Sajeta. Vyskupo E. Bartulio pristatytas 2018 m. nuotraukų kalendorius „Švč. Mergelę Mariją menantys ženklai“ suteikė galimybę nors mintimis pakeliauti vyskupo nueitais piligriminiais keliais ir iš naujo atrasti takus, kuriais siekiama tikėjimo viršukalnė. Kalbėdamas apie kalendorių, Šiaulių vyskupas išsakė mintį, jog nėra nieko brangesnio, kaip žvelgti į Dievo Motiną Mergelę Mariją, kurios ypatingas žvilgsnis krypsta į viso pasaulio tikinčiuosius. Ji trokšta mums ištiesti pagalbos ranką, skleisti gerumą ir meilę. 2018 metai paskelbti Trakų Dievo Motinos metais, todėl ir kalendoriuje surinktos nuotraukos yra iš įvairių pasaulio šventovių, tarp kurių yra Trakų Dievo Motinos Lietuvos globėjos atvaizdas iš Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikos Trakuose.

Susitikime su dvasininkais dalyvavę įstaigos darbuotojai bei ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji dėkojo Jo Ekscelencijai už naujojo kalendoriaus spalvingą pristatymą bei galimybę jį įsigyti. 

Lydimi įstaigos vadovo, dvasininkai aplankė suimtuosius (nuteistuosius) jų gyvenamosiose kamerose, padalijo kalėdaičių Kūčių vakarienei, pasidžiaugė, kad Šiaulių tardymo izoliatoriuje yra sudaryta galimybė visiems be išimties tapti tikinčiųjų bendruomenės nariais, dalintis su jais malda ir tikėjimu.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. balandžio 3 d. 16:35
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos