Naujienos

SVEIKINAME IR DIDŽIUOJAMĖS PASIEKIMAIS!

2018-12-28


Ar žinojote, kad Šiaulių moterų žolės riedulio klubą „Gintra - Strektė - Universitetas" atstovauja Erlanda Nomeikaitė ir Viktorija Vileikytė Juozapaitienė? Šios dvi žaidėjos yra Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojos!
Klubo direktorė Joana Gaidamavičienė, atsiųstame laiške Kalėjimų departamentui, džiaugiasi mūsų kolegėmis, kurios kaip Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjos atstovauja Lietuvai pasaulyje žaisdamos moterų žolės riedulį:
„Moterų žolės riedulys yra reprezentacinė Šiaulių miestą sporto šaka. Labai džiaugiamės, kad šios dvi nuostabios žolės riedulininkės dirba ir Jūsų vadovaujamoje įstaigoje, atlieka svarbius darbus. Ačiū Jums už sudarytas galimybes dalyvauti varžybos Lietuvoje ir už jos ribų“, - rašo klubo vadovė.
Viktorija Juozapaitienė - geriausia Lietuvos vartininkė ir atstovauja Lietuvos čempionate moterų žolės riedulio klubą "Gintra - Strektė - Universitetas", o Erlanda Nomeikaitė - Lietuvos nacionalinės rinktinės ir  Šiaulių "Gintra-Strektė- Universitetas" lyderė, nuolat pripažįstama Lietuvos čempionatų rezultatyviausia žaidėja.
Erlanda Nomeikaitė pripažinta 2018 m. geriausia Šiaulių miesto žolės riedulininke ir  pateko į geriausių Šiaulių miesto sportininkų dešimtuką, todėl 2018 m. gruodžio mėn. 28 d. iškilmingai bus apdovanota Šiaulių dramos teatre.

Sveikiname ir linkime pergalių!

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gruodžio 28 d. 12:39
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos