Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SUSITIKIMAI SU KUNIGU – NUTEISTŲJŲ LAUKIAMA DIENA

Šiaulių tardymo izoliatoriaus koplyčioje nuteistiesiems du ketvirtadienius iš eilės šv. mišias aukojo vikaras kunigas Raimundas Šnapštys.

Galimybė dalyvauti mišių aukoje tikintiesiems, kalintiems izoliatoriuje, yra svarbi ir padeda jaustis visaverčiu tikinčiųjų bendruomenės nariu. Dvasininko žodžiai apie tikėjimą ir viltį, moralinis palaikymas siekyje į visuomenę grįžti pozityviai nusiteikusiems, suradus sielos ramybę nuteistuosius motyvuoja pozityviems pokyčiams.

Šv. mišiose dalyvavę nuteistieji dėkojo vikarui kunigui Raimundui už Dievo Žodį, už priimtą šv. Komuniją. Mišių pabaigoje kunigas palaimino nuteistuosius ir palinkėjo būti kantriems ir pakantiems. O laimindamas pareigūnus palinkėjo stiprybės tarnyboje.

„Karantinas buvo smarkiai apribojęs galimybes mišių aukoje dalyvauti tiesiogiai. Ir dabar laikomasi visų būtinų infekcijų kontrolės reikalavimų, tačiau ribodami dalyvių skaičių, stengiamės sudaryti galimybes susitikti su dvasininkais, dalyvauti mišiose. Jų moralinis palaikymas yra labai reikšmingas kalintiesiems“, – sakė Resocializacijos skyriaus vyriausiosios specialistės pareigas einanti Jorūnė Ramoškaitė.

Pareigūnė pažymėjo, kad po mišių, po pašnekesių su dvasininku net į konfliktus linkusieji nuteistieji tampa ne tokie pretenzingi, visi daugiau šypsosi ir nė neslepia, kad diena, kai aukojamos mišios jiems yra – šviesos, gerumo, vilties diena.

Įstaiga dėkoja įvairių konfesijų dvasininkams, lankantiems nuteistuosius, suimtuosius ir įkvepiantiems jiems tikėjimo atjauta, gėriu, palaikantiems jų teigiamus pokyčius.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 1 d. 12:49

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?