Naujienos

SPORTO VETERANŲ KLUBAS PAKVIETĖ Į STALO TENISO TURNYRĄ

2019-09-30

Plėtodamas bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis, Šiaulių tardymo izoliatorius kartu su Sporto veteranų klubo nariais organizavo komandinį stalo teniso turnyrą Šiaulių miesto 783-ajam gimtadieniui paminėti. Turnyras buvo vykdomas vadovaujantis Tarptautinėmis stalo teniso federacijos taisyklėmis. Jame dalyvavo 6 komandos: Sporto veteranų klubo nariai, nuteistieji iki gyvos galvos, Ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, suimtieji, suimtieji priskiriami dinaminei priežiūrai ir izoliatoriaus pareigūnai. Pirmiausia vyko minėtų grupių tarpusavio varžybos, kol buvo išsiaiškinti 4 geriausi grupės žaidėjai. Žaidėjai buvo reitinguoti pagal užimtas vietas komandoje. Finalinės varžybos įvyko rugsėjo 24-26 dienomis. Suskaičiavus galutinius komandinius rezultatus, nustatyta, kad pirmąją vietą laimėjo Sporto veteranų klubo nariai, antrąją – suimtieji, trečiąją – Ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji, ketvirtąją – suimtieji, priskiriami dinaminei priežiūrai, penktąją – nuteistieji iki gyvos galvos, šeštąją – pareigūnai. Visi komandų dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Nugalėtojai ir dalyviai tvirtino, kad ne laimėtos vietos svarbu, o gera nuotaika, turiningai praleistas laikas, psichologinio mikroklimato gerinimas tarp suimtųjų (nuteistųjų), kūno kultūros ir sveikos gyvensenos propagavimas.      

„Esame dėkingi Sporto veteranų klubui už idėją įstaigoje surengti teniso turnyrą. Pasirengimas jam, kelias dienas trukusios varžybos įnešė daug gerų emocijų. Džiugu, kad turnyre panoro dalyvauti daugiau stalo teniso entuziastų, nei planavome. Viliamės, kad šis projektas taps gražia mūsų bendradarbiavimą Sporto veteranų klubu įprasminančia tradicija:- sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius.

Suimtųjų (nuteistųjų) prasmingo laisvalaikio organizavimas padeda ugdyti jų gebėjimus pozityviai keisti gyvenimo būdą, integruotis į visuomenę, savo elgesį įprasminti gerais darbais. Savanoriai iš nevyriausybinių organizacijų – dažni svečiai įstaigoje ir padeda pasiekti minėtus tikslus. Kaip prisijungti prie savanorių komandos, galite sužinoti užėję į įstaigos interneto svetainę adresu:

http://www.kalejimudepartamentas.lt/lt/siauliuti/savanoriska-veikla.html

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 30 d. 12:39
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos