Naujienos

ŠIAULIŲ TI DARBUOTOJAI RUNGĖSI BOULINGO TURNYRE

2019-04-19

Balandžio 18 d., o darbų Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai rinkosi į priešvelykinį boulingo turnyrą „Velykinis margutis 2019“.

Dvi valandas vyko atkakli kova, tačiau, kaip pažymėjo Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius – nugalėjo draugystė, gera nuotaika ir noras pabūti kartu. Turnyro dalyviai ne tik rungėsi dėl saldžiųjų prizų, kuriuos įsteigė Veiklos organizavimo skyrius, bet ir aptarė kasdienius darbus, pasidalijo patirtimi, turėjo galimybę neformalioje aplinkoje geriau pažinti kolegas. Kadangi komandos buvo sudarytos atsitiktinio sugrupavimo principu, žaidimas tapo puikia proga pabendrauti su kolegomis, kurių darbo pobūdis ir darbo laikas skiriasi ir pareigos dažnai nesuveda. Diplomais ir velykiniais saldumynais apdovanoti taikliausi, azartiškiausi, linksmiausi turnyro dalyviai. „Geriausias prizas – geros emocijos, kurias parsinešime namo“,- džiaugėsi turnyro dalyviai.

Nedalyvavusieji boulingo turnyre tą pačią dieną jėgas išbandė futbolo aikštelėje. Šiaulių tardymo izoliatoriaus komanda dalyvavo Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų organizuotame įkalinimo įstaigų pareigūnų futbolo turnyre. Nors iki prizinės vietos šį kartą pritrūko, Šiaulių TI futbolininkai tikisi rezultatus pagerinti kitais metais.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 19 d. 14:46
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos