Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUS SULAUKĖ NAUJO MIKROAUTOBUSO

2020-12-11

Ketvirtadienio popietę per Šiaulių tardymo izoliatoriaus vartus įriedėjo naujutėlis keleivinis mikroautobusas „Renault“. Jis pakeis savo amžių beatgyvenantį, rūdžių „išgražintą“ „Ford Tranzit“, kurio išlaikymas ir remontas įstaigai kainuodavo kasmet vis daugiau.

„Be mikroautobuso, mes kaip be rankų, tad jis atkeliavo pačiu laiku, nes senasis dažniau genda nei važiuoja“, – naująja transporto priemone džiaugėsi izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius. Keleivinis mikroautobusas dažniausiai naudojamas Šiaulių tardymo izoliatoriaus prevencinei grupei vykti į Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos prevencinės grupės vykdomas operacijas kitose pataisos įstaigose. Tai – pagrindinė, tačiau toli gražu ne vienintelė jo paskirtis. Mikroautobusu pareigūnai vyksta į Vilniuje esantį Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Medicinos centrą tikrintis sveikatos, į Kalėjimų departamento Mokymo centre organizuojamus mokymus. Tiesa, pandemija kelionių maršrutus apribojo, mokymai vyksta nuotoliniu būdu, tačiau keleivinis mikroautobusas tikrai nestovės be darbo. Juo iš pašto pargabenamos siuntos kalintiesiems, atliekami kiti būtini pervežimai.

Įstaigos vadovas pažymėjo, kad naujasis mikroautobusas – viena iš daugelio šiais metais įgyvendintų pareigūnų ir darbuotojų darbo sąlygas gerinančių priemonių. Režiminiame korpuse pareigūnai dirba suremontuotuose kabinetuose, naujais keičiami juose esantys senutėliai biuro baldai, resocializacijos specialistai įsikūrė moduliniame biure, įrengtos poilsio ir sporto erdvės. Taip pat įstaiga investuoja į darbuotojų ir kalinčiųjų saugumą pandemijos laikotarpiu: suformuotas pakankamas apsaugos ir dezinfekcijos priemonių rezervas.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 11 d. 07:56
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos