Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PRADĖJO VEIKTI ELEKTRONINĖ ĮEIGOS SISTEMA

2020-07-13

Šiaulių tardymo izoliatoriaus muziejus pasipildys naujais eksponatais – ne vieną dešimtmetį skaičiuojančiais įspūdingo dydžio režiminio korpuso raktais. Dauguma jų tapo nereikalingi įstaigos režiminiame korpuse įdiegus elektroninę įeigos sistemą. Moderni ir naujoviška sistema leidžia šiuolaikiškai kontroliuoti įėjimus į režiminį korpusą ir žymiai pagerina saugumo valdymo kokybę. Visų elektroninės įeigos sistemos privalumų Saugumo valdymo skyriaus viršininkas Almantas Pranskūnas neatskleidžia, tačiau užtikrina, kad įdiegus sistemą pareigūnų darbo sąlygos pagerės. „Nebereikės nešiotis sunkių didelių raktų, gaišti laiką per dieną daugybę kartų užrakinant ir atrakinant senas ir ne visada paprastai atsirakinančias spynas, apie bet kokį nukrypimą nuo įprastos saugumo situacijos sistema signalizuos iš karto“, – sakė A. Pranskūnas.

Šiais metais įstaiga vienu iš svarbiausių savo veiklos tikslų iškėlė tinkamą saugumo valdymo organizavimą. „Elektroninės įeigos sistemos įdiegimas – viena iš priemonių, kurią įdiegėme, siekdami tobulinti įstaigos saugumo valdymo sistemą. Nuo šiandien izoliatoriuje veikia ir atnaujinta pavojaus aliarmo sistema. Ji praneša apie išskirtinio pareigūnų dėmesio reikalaujančias situacijas ir padeda greitai bei efektyviai į jas reaguoti. Diegti modernias technologijas antrą šimtmetį skaičiuojančiame kalėjime – iššūkis, tačiau jos labai padeda pareigūnams atlikti kasdienes pareigas ir reikšmingai prisideda prie darbuotojų saugumo užtikrinimo“, – sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius.

Saugumo valdymo sistemos atnaujinimo priemonės apima ne tik naujų technologijų diegimą. Karantinui pasibaigus pradedami specialūs Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų mokymai, kurių metu jie gilins savo žinias bei tobulins praktinius saugumo valdymo srities įgūdžius.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 13 d. 11:41
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos