Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PAMINĖTA OLIMPINĖ DIENA

2020-06-25

Šiaulių tardymo izoliatoriaus Resocializacijos skyriaus specialistės suimtuosius ir nuteistuosius pakvietė į birželio 23 dieną pasaulyje minimos Olimpinės dienos renginį „Judėk, sužinok, atrask“. Renginio tikslas – skatinti suimtuosius (nuteistuosius) užsiimti sportu ir aktyvia veikla, gerinti mikroklimatą bei suteikti žinių apie tarptautinę Olimpinę dieną, olimpines sporto šakas.

Renginio pradžioje resocializacijos specialistės apžvelgė tarptautinės olimpinės dienos minėjimo atsiradimo istoriją, demonstravo skaidres apie olimpines sporto šakas.

Olimpinės dienos dalyviai itin aktyviai dalijosi savo žiniomis apie sportą, apie mėgstamą olimpinę sporto šaką, prisiminė iškiliausius pasaulio ir Lietuvos olimpiečius. Olimpinė diena vien teorine diskusija nesibaigė: visi norintieji buvo pakviesti dalyvauti įvairiose sporto rungtyse.

Suimtieji (nuteistieji) rungėsi atlikdami atsispaudimus, prisitraukimus, vyko itin smagios šokinėjimo per virvutę varžybos. Olimpinės dienos dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo kojų miklumą ir orientaciją bei įvertinti pilvo preso stiprumą. Sporto rungčių įvairovė kiekvienam leido pasirinkti labiausiai priimtiną sporto šaką ir joje atskleisti savo sportinę ištvermę bei azartą.

Renginio pabaigoje buvo paskelbtas Olimpinės dienos nugalėtojas. Olimpinė diena sulaukė didžiulio susidomėjimo, net ir nelaimėjusieji rungčių džiaugėsi turėję progą daugiau sužinoti apie olimpinį judėjimą ir išbandyti save įvairiose sporto rungtyse.

Kasmet birželio 23-ąją minima Tarptautinė olimpinė diena. Būtent birželio 23-ąją 1894 metais buvo įkurtas Tarptautinis olimpinis komitetas. Olimpinė diena švenčiama visame pasaulyje, ją organizuoja olimpiniai komitetai, aktyviai dalyvauja ir visa sporto bendruomenė. Pagrindinis šios šventės tikslas – skleisti olimpines idėjas, skatinti žmones judėti.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 2 d. 12:32
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos