Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE – NEPLANINĖS KRATOS

2020-01-29

Šiandien rytą, operatyviai reaguojant į vakarykštį įvykį Šiaulių tardymo izoliatoriuje, kai vėlai vakare iš jo bandė pabėgti nuteistasis iki gyvos galvos, į įstaigą atvyko kelios dešimtys Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos prevencinės grupės pareigūnų. Kartu su Šiaulių tardymo izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus pareigūnais jie atliko neplanines kratas izoliatoriaus režiminio korpuso gyvenamosiose kamerose.

Kratų metu surasti ir paimti 3 savadarbiai duriamieji įrankiai, du metaliniai smeigtukai medine rankena, išgaląstas metalinis šaukštas, nedidelis kiekis nenustatytos paskirties vaistų, savadarbis vandens šildytuvas. Kamerose taip pat rasta buityje naudojamų, tačiau kalintiems asmenims draudžiamų turėti daiktų: mp3 grotuvas, ausinės, televizoriaus antena ir pan.

Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos prevencinė grupė yra bausmių vykdymo sistemos pareigūnų jungtinių pajėgų grupė, kuri yra pasitelkiama, kai reikalingas greitas reagavimas į bet kokius įvykius, todėl grupės pareigūnai padeda įstaigų administracijoms užtikrinti tvarką laisvės atėmimo vietose.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. sausio 29 d. 16:22
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos