Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE VYKO LIETUVOS KARIUOMENĖS ŠIMTMEČIO PAMINĖJIMAS

2018-11-26

Šių metų lapkričio 25 dieną Šiaulių tardymo izoliatoriuje buvo organizuotas renginys Lietuvos kariuomenės šimtmečiui paminėti. Renginį vedė Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistas Tomas Slabys, kuris taip pat yra KASP 6-osios rinktinės Prisikėlimo apygardos karys savanoris.
Renginio metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje esantiems suimtiesiems ir nuteistiesiems buvo priminta, kad ne tik Lietuvos valstybė švenčia šimtmetį, o taip pat vienas svarbiausių valstybės organų t. y. kariuomenė švenčia sukūrimo šimtmetį.

Suimtieji ir nuteistieji buvo supažindinti su Lietuvos kariuomenės istorija. Pasitelkus vaizdinę medžiagą buvo pasakojama apie tarpukario Lietuvos kariuomenę. Kariuomenės susikūrimą ir vystymąsi. Vėliau buvo pereita prie Lietuvos kariuomenės po nepriklausomybės atkūrimo. Papasakota apie kariuomenės svarbą šiuolaikinėje valstybėje. Buvo priminta kaip svarbu būti pasiruošusiems gynybai nuo vidinių ir išorinių agresorių.

Vėliau vyko iškilmingos Lietuvos karinių pajėgų rikiuotės ir karinės technikos parado peržiūra, kuri vyko 2018-11-24 Vilniuje Konstitucijos prospekte.

Renginio pabaigoje suimtiesiems (nuteistiesiems) suteikta galimybė užduoti klausimus. Suimtiesiems (nuteistiesiems) aktualiausias klausimas buvo „Kas atsitiks su jais karinio konflikto metu?“.

Suimtieji (nuteistieji) paskaita buvo patenkinti ir teigė, kad tokie renginiai priverčia juos prisiminti, kad jie taip pat yra Lietuvos piliečiai ir nėra visuomenės atstumtieji.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. sausio 21 d. 12:37
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos