Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PAMINĖTA PASAULINĖ LABIRINTŲ DIENA

Š. m. gegužės 3 d., minint Pasaulinę labirintų dieną Šiaulių tardymo izoliatoriuje jau ne pirmą kartą lankėsi Reiki Mercar meistrė, mokytoja, Tarptautinės labirintų organizacijos Europos regioninė ambasadorė Lietuvai Rūta Janulevičienė.

Pasaulinės Labirintų dienos renginiai Šiaulių tardymo izoliatoriuje buvo skirti pareigūnams ir nuteistiesiems. Vyko praktinis seminaras “Savęs pažinimas, pasitikėjimo savimi stiprinimas per labirinto terapiją, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedantis kurti tarpusavio toleranciją“.

Šventės metu dalyviai atliko individualias užduotis bei dirbo grupėse, apibendrinę gautus rezultatus, turėjo galimybę išbandyti ėjimą trijų takų labirintu.

Kaip teigė R. Janulevičienė, šiais metais Šiaulių tardymo izoliatorius buvo pirmasis, kuriame prasidėjo Pasaulinės Labirintų dienos minėjimas, kadangi minėjimai vyks skirtinguose Lietuvos miestuose: prasidėjo Šiauliuose, po to keliaus į Kauno rajoną, Kauną, Kėdainius ir renginių ciklas bus užbaigtas Kauno rajone.

Pasaulinė Labirintų diena, Tarptautinės Labirintų organizacijos devintasis metinis projektas, diena skirta suburti žmones iš viso pasaulio kartu vaikščioti labirintais dėl visų gyvų būtybių ir Žemės Motinos gerovės.


Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 7 d. 10:09

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos