Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE NARKOTIKŲ IEŠKOJO POLICIJOS TARNYBINIS ŠUO

2019-09-03

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Šiaulių AVPK) Patrulių rinktinės 1-os kuopos pareigūnai-kinologai su tarnybiniu šunimi, pirmadienį dirbo Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Policijos pareigūnai, kartu su įkalinimo įstaigos Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnais, dalyvaudami bendroje operacijoje, sulaikytų ir nuteistų asmenų kamerose, ieškojo narkotinių ir psichotropinių medžiagų, ryšio priemonių ir kitų draudžiamų turėti daiktų.

Iš kamerų išvedus jose kalinčius asmenis, darbą pradėjo kinologų lydimas narkotikų ir psichotropinių medžiagų ieškoti apmokytas šuo. Jis atidžiai iššniukštinėjo net atkampiausias kameros kertes, sulaikytiesiems asmenims nepalikdamas nė menkiausių šansų nuslėpti draudžiamus daiktus.

Šiaulių tardymo izoliatoriuje vykdomose kratose Šiaulių AVPK kinologai dalyvauja nuo 2016 m., kai buvo pasirašyta Šiaulių TI ir Šiaulių AVPK bendradarbiavimo sutartis. Nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencija yra vienas iš svarbiausių Šiaulių tardymo izoliatoriaus uždavinių, kurio įgyvendinimui pasitelkiamos kitų, šioje srityje dirbančių tarnybų patirtis ir pajėgos.

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių AVPK vadovybei ir kinologams už geranorišką pagalbą užkardant Šiaulių tardymo izoliatoriuje nusikalstamas veikas.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. rugsėjo 3 d. 13:30
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos