Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE ĮVYKO IŠANKSTINIAI BALSAVIMAI LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTO RINKIMŲ II TURE BEI RINKIMUOSE Į EUROPOS PARLAMENTĄ

2019-05-27

Š. m. gegužės 22-23 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomi suimtieji ir nuteistieji aktyviai reiškė savo pilietinę valią išankstiniuose balsavimuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų II ture bei rinkimuose į Europos Parlamentą.

Besiruošiant paskutiniams šiais metais numatytiems rinkimams, įstaigoje iš anksto buvo sudaryti rinkėjų sąrašai ir pateikti apygardos rinkimų komisijai, įstaigos administracija užtikrino balsavimo vietų įrengimą, buvo paskirti atsakingi už balsavimą specialiame punkte įstaigos darbuotojai, sudarytos sąlygos rinkimų stebėtojams stebėti balsavimo eigą.

Į išankstinio balsavimo sąrašus buvo įtraukti 370 turinčių teisę balsuoti suimtųjų ir nuteistųjų, iš jų 49 asmenys iki balsavimo dienos išvyko į kitas įstaigas arba buvo paleisti. Savo teise balsuoti pasinaudojo 238 suimtieji (nuteistieji), t. y. daugiau nei 74%.

Balsavimo metu dalyvavo Stasio Šalkauskio rinkimų apylinkės Nr. 15 rinkimų komisijos nariai. Išankstinio balsavimo metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje rinkimų ir agitacijos pažeidimų neužfiksuota.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 27 d. 16:13
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos