Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE SUŽIBO KALĖDŲ EGLĖ

2020-12-16

Šiaulių tardymo izoliatoriuje sužibo Kalėdų eglutė, o darbuotojų kabinetuose įsikūrė kalėdiniai nykštukai, pačių gamintos šventinės dekoracijos ir puošnios dovanų kojinės. Nesvarbu, kad daug darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, tiems, kurių pareigos neleidžia darbuotis iš namų, stengiamasi sukurti šventinę nuotaiką. Šiais metais jaukiai šviečiančių dekoracijų daugiau. Siekiama, kad dirbantieji per šventes pajustų kalėdinę nuotaiką. Šventiniu laikotarpiu šalia pagrindinės izoliatoriaus eglutės bus demonstruojamos nuotraukos, pasakojančios apie svarbiausius šių metų įvykius, darbus, pareigūnų ir darbuotojų kasdienybę ir poilsį.

„Metai buvo kupini iššūkių: pandemijos valdymas, reikšmingų projektų sėkmingas įgyvendinimas tapo egzaminu kiekvienam iš mūsų. Dėkoju kolektyvui, sėkmingai išlaikiusiam šį egzaminą. Manau, kad viską galime įveikti, kai esame susitelkę ir vieningi“, – sakė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius. Jis pažymėjo, kad metai į istoriją įeis ne tik kaip kovos su pavojingu virusu metai. 2020-aisiais izoliatoriuje įvyko daug teigiamų pokyčių. Sėkmingai įgyvendintos visos Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintos Ekonomikos plano skatinimo plano priemonės pagerino pareigūnų ir darbuotojų darbo sąlygas, saugumo valdymo kokybę ir bausmės atlikimo sąlygas įstaigoje laikomiems asmenims.

Nors šios Kalėdos be įprasto šurmulio, nes dėl karantino kalintieji neturi galimybės susitikti su artimaisiais, stengiamasi bent iš dalies kompensuoti artimųjų ilgesį. Suimtieji ir nuteistieji gali paskambinti savo artimiesiems, bendrauti su jais vaizdo skambučiais, visi norintieji galės kamerose papuošti eglės šakelę. Resocializacijos skyriui laikinai vadovaujantis Aleksandras Molčanovas prasitarė, kad visų kalinčiųjų laukia malonios šventinės staigmenos: „Norime, kad kiekvienas suimtasis ar nuteistasis pajustų nuoširdų dėmesį.“

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 16 d. 16:39
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos