Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE UŽREGISTRUOTA ĮKALINIMO ĮSTAIGOSE PIRMOJI PO KARANTINO SANTUOKA

2020-06-18

Šiandien, birželio 18 d., Šiaulių tardymo izoliatoriuje užregistruota santuoka. Tai pirmoji santuoka bausmių vykdymo sistemoje po trejų visiems iššūkiu tapusių karantino mėnesių.

Šios santuokos ceremonija nuo įprastinių skyrėsi tuo, kad jaunavedžiai dėvėjo veido apsaugos priemones ir pirštines. Nors dėl infekcijų kontrolės ir prevencijos ką tik susituokusieji negalėjo vienas kito pasveikinti bučiniu ir kol kas dar negalės pabendrauti per ilgalaikį pasimatymą, po ceremonijos jautėsi laimingi. Pora džiaugėsi, kad ilgai laukta akimirka atėjo ir jie tapo teisėta šeima.

Šio momento jaunavedžiai laukė nuo sausio mėnesio. Kai dokumentai registruoti santuoką įkalinimo įstaigoje buvo parengti, šalyje prasidėjo pandemija, įvestas karantinas sujaukė ir dar trims mėnesiams nukėlė jaunavedžių planus. Džiugu, kad jaunieji išlaikė gana ilgą išbandymą.

Siekiant veiksmingos nuteistųjų socialinės reabilitacijos, 2020-aisiais metais itin didelis dėmesys skiriamas iniciatyvoms, skirtoms nuteistųjų šeimos ryšių išsaugojimui, stiprinimui ar atkūrimui. Pastebima, kad tie nuteistieji, kurie turi stiprų šeimos palaikymą ir paramą, turi daugiau galimybių pasitaisyti ir vėl tapti visaverčiais visuomenės nariais.

Šiais metais Šiaulių tardymo izoliatoriuje užregistruotos keturios santuokos. Pirmaisiais 2020-ųjų jaunavedžiais Šiaulių mieste taip pat tapo Šiaulių tardymo izoliatoriuje santuoką įregistravusi pora.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 18 d. 16:28
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos