Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE ĮVYKO SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ IR MERŲ RINKIMŲ II TURO BALSAVIMAS

2019-03-15

Š. m. kovo 13-14 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje vyko savivaldybių tarybų ir merų rinkimų II turo išankstiniai balsavimai.

Suimtiesiems (nuteistiesiems), kaip numatyta teisės aktuose, buvo sudarytos sąlygos išreikšti savo pilietinę valią: įstaigoje iš anksto buvo sudaryti rinkėjų sąrašai ir pateikti apygardos rinkimų komisijai, įstaigos administracija užtikrino balsavimo vietų įrengimą, buvo paskirti atsakingi už balsavimą specialiame punkte įstaigos darbuotojai, sudarytos sąlygos rinkimų stebėtojams stebėti balsavimo eigą.

Pirmajame rinkimų ture izoliatoriuje balsavo 202, tai sudarė apie 53% turėjusių teisę balsuoti rinkėjų, o antrajame ture balsavo 133 asmenys ir tai sudarė apie 43%.

Abiems rinkimų turams viso į rinkėjų sąrašus buvo įrašyti 722 suimtieji ir nuteistieji, 27 asmenims nebuvo išduotos rinkėjo kortelės, nes jie nebuvo įtraukti į rinkėjų sąrašus, išduotos 695 rinkėjų kortelės, 37asmenys iki balsavimo dienos išvyko į kitas įstaigas arba buvo paleisti, balsavo 335 suimtieji ir nuteistieji ir tai sudarė apie 46% turėjusių teisę balsuoti rinkėjų.

Balsavimo metu dalyvavo Stasio Šalkauskio rinkimų apylinkės Nr. 15 rinkimų komisijos nariai. Išankstinio balsavimo metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje rinkimų ir agitacijos pažeidimų neužfiksuota.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 15 d. 12:57
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos