Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS LANGUOSE SUŽIBO ATMINIMO ŽVAKUTĖS (papildyta)

2021-01-13

Šiandien Šiaulių tardymo izoliatoriaus languose degė žvakutės Sausio 13-osios aukoms atminti. Jas uždegė nuotoliniu būdu neturintys galimybių dirbti įstaigos darbuotojai. Dirbantieji iš namų žvakę Sausio 13-osios didvyrių atminimui uždegė savo namų languose, dalijosi su kolegomis šių vaizdų nuotraukomis. Drąsi, vieninga ir laisvės trokštanti tauta tomis dienomis apgynė Lietuvos nepriklausomybę ir pasipriešino agresoriui. Minėjimas įgauna ypatingą prasmę ir reikšmę dabartinėje situacijoje. Jis – kitoks – be šiai progai skirtų susibūrimų, atminimo laužų, bet tikrai ne mažiau vienijantis ir sutelkiantis.

„Linkiu visiems ir kiekvienam suprasti, kad tai nėra duotybė ir dėl jos reikia kovoti kiekvieną dieną. Šiandien mūsų priešas plika akimi nematomas. Kviečiu ir toliau kiekvienam asmeniškai prisidėti prie tos kovos, o tai padaryti šiandien nėra labai sudėtinga, tik reikia laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimais (ir kitais teisės aktais, susijusiais su mūsų veikla) nustatytų apribojimų ir tokiu būdu apsaugoti save ir savo artimus bei palengvinti priešakinėse šios kovos linijose esančio gydymo įstaigų personalo darbą. Dar kartą kviečiu kiekvieną šią ypatingą mūsų tautai dieną susimąstyti, kuo asmeniškai galime prisidėti pagerbiant žuvusiųjų už laisvę, atminimą ir kiekvienoje situacijoje elgtis sąžiningai ir garbingai“,- izoliatoriaus darbuotojams šia ypatinga proga palinkėjo įstaigos vadovas Saulius Rajunčius.

 

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE PAMINĖTA 'LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA"

 

Sausio 13-ąją, minint prieš 30 metų žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtieji (nuteistieji) taip pat paminėjo 1991 metų sausio 13 d. įvykius. Piešiniuose Sausio 13-osios tema jie parodė savo požiūrį į šią visiems svarbią datą ir demonstravo istorinių įvykių žinias. Laisvės gynėjų auka yra įpareigojimas kiekvienam Lietuvos žmogui mylėti ir branginti valstybę. Piešti Sausio 13-osios tema suimtiesiems ir nuteistiesiems pasiūlė Resocializacijos skyriaus specialistė Edita Gedvilaitė. Ji pažymėjo, kad užsiėmimo tikslas – skatinti suimtųjų (nuteistųjų) patriotizmą, kūrybingumą, saviraišką, lavinti loginį mąstymą, mažinti įtampą, paskatinti suimtųjų (nuteistųjų) integraciją į visuomenę. Kadangi per karantiną susibūrimai yra draudžiami, suimtieji ir nuteistieji piešinius piešė savo gyvenamosiose kamerose.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. sausio 13 d. 13:01
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos