Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS TIKINČIUOSIUS APLANKĖ ŠIAULIŲ VYSKUPAS

2019-05-02

2019 m. gegužės 2 d. Šiaulių tardymo izoliatoriaus suimtuosius ir nuteistuosius aplankė ypatingi svečiai – Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis ir klebonas Saulius Matulis. Vyskupas aukojo šv. mišias, skirtas tikintiesiems labai svarbiam velykiniam laikotarpiui paminėti. Šv. mišiose taip pat dalyvavo kunigas kapelionas Vidas Bernardas Sajeta bei Lietuvos veikliųjų žmonių bendrijos nariai – Gintaras Razgus ir Algimantas Grundulas. Mišios ir dvasininkų bei bendrijos narių susitikimas su Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčiais asmenimis vyko izoliatoriaus koplytėlėje.

Lietuvos veikliųjų žmonių bendrijos nariai G. Razgus ir A. Grundulas giedojo nuostabiai skambančių giesmes, norintieji galėjo prieiti išpažinties bei priimti šv. Komuniją. Šv. Mišiose dalyvavę suimtieji ir nuteistieji dėkojo Jo Ekscelencijai už Dievo Žodį. Šiaulių vyskupas mišių dalyviams palinkėjo prasmingo, kupino vilties ir meilės gyvenimo su prisikėlusiu Kristumi ir visus palaimino. Vyskupas E. Bartulis įkalinimo įstaiga aplanko ir su joje bausmę atliekančiais tikinčiaisiais bendrauja svarbiausių katalikiškų švenčių – šv. Velykų ir šv. Kalėdų laikotarpiu: aukoja šv. mišias, klausosi išpažinčių, pasikalba su kalinčiaisiais sielovados klausimais.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gegužės 2 d. 15:33
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos