Naujienos

SAVANORIS PROFESORIUS PADEDA NUTEISTIESIEMS ĮVEIKTI PSICHOLOGINES PROBLEMAS

2019-04-25

Bausmę įkalinimo įstaigose atliekantys asmenys susiduria su įvairiais psichologiniais sunkumais, baimėmis bei krizinėmis situacijomis, o atlikę paskirtą bausmę ne visada lengvai integruojasi į normalų gyvenimą. Integruotis į visuomenę Šiaulių tardymo izoliatoriaus ūkio aptarnavimo būryje bausmę atliekantiems nuteistiesiems jau ketvirtus metus iš eilės padeda Šiaulių universiteto profesorius, socialinių mokslų (psichologijos) daktaras Adolfas Juodraitis.

Nuo 2018 m. lapkričio iki 2019 m. balandžio mėn. prof. dr. A. Juodraitis nuteistiesiems pravedė 34 val. trukmės psichologijos užsiėmimų kursą „Asmenybės psichosocialinė raida ir socialinis funkcionavimas: dėsningumai ir trikdantys veiksniai“. „Šie mokymai ne tik palengvina išgyvenimą įkalinimo įstaigoje, bet ir yra naudingi integruojantis į visuomenę po bausmės atlikimo“, – teigia prof. dr. A. Juodraitis.

Profesoriaus kursą išklausė ir pažymėjimus gavo 17 Šiaulių tardymo izoliatoriaus ūkio aptarnavimo būrio nuteistųjų. Prof. dr. A. Juodraitis pasidžiaugė, kad du nuteistieji išklausė visus keturis jo Šiaulių tardymo izoliatoriuje dėstytus ciklus, o 5 nuteistieji yra išklausę tris dėstytus psichologinių užsiėmimų ciklus. Vienu aktyviausių Šiaulių tardymo izoliatoriaus savanorių tapęs mokslininkas patikino, kad penktasis jo paskaitų ciklas Šiaulių tardymo izoliatoriuje tikrai įvyks ir jo nekantriai laukiantieji ūkio aptarnavimo būrio nuteistieji jau netrukus galės vėl kibti į psichologijos mokslus.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. balandžio 29 d. 15:06
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos