Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

SAVANORIS KALINTIESIEMS ATSKLEIDĖ PRIKLAUSOMYBIŲ ŽALĄ

2019-11-15

Vykdant priklausomybių prevenciją, Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomus suimtuosius ir nuteistuosius į švietėjišką paskaitą šią savaitę pakvietė savanorišką darbą Šiaulių tardymo izoliatoriuje atliekantis nevyriausybinės organizacijos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektorius-instruktorius Egidijus Kalinaitis.

Paskaitos metu savanoris pasakojo apie alkoholio daromą žalą žmogaus organizmui bei priklausomo nuo alkoholio žmogaus keliamas problemas socialinėje aplinkoje, bendruomenėse, šeimose. Diskusijos metu suimtieji ir nuteistieji uždavė lektoriui nemažai klausimų, į kuriuos buvo atsakyta noriai ir su gyvenimiškais pavyzdžiais.

Susitikimo pabaigoje suimtieji ir nuteistieji, savanoriui išsakė lūkesčius ir dėl ateinančių susitikimų ir noriai sutiko dalyvauti planuojamoje edukacinėje paskaitoje apie priklausomybes narkotikams ir jų keliamas problemas bei pasekmes.

Šiaulių tardymo izoliatoriuje vykdomi įkalintų asmenų resocializacijos procesai neatsiejami nuo juose itin aktyviai dalyvaujančių savanorių pagalbos. Savanorių įtaiga, asmeniniai pavyzdžiai ir geranoriškumas - itin stipri motyvacinė priemonė suimtiesiems ir nuteistiesiems keisti požiūrį į gyvenimo vertybes.

Jeigu apsisprendėte tapti savanoriais, padėti ugdyti suimtuosius ir nuteistuosius, kad jie atlikę bausmę savo gyvenimo tikslų siektų teisėtais būdais ir priemonėmis, užsukite į Šiaulių tardymo izoliatoriaus interneto svetainę, skiltyje „Savanoriška veikla“ rasite visą savanoriams aktualią informaciją.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 15 d. 10:56
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos