Naujienos

RAUDONOJO KRYŽIAUS DRAUGIJOS PASKAITA APIE DONORYSTĘ

2017-11-22

Š. m. lapkričio 21 d. Šiaulių tardymo izoliatoriuje, pagal savanoriško darbo sutartį, pasirašytą su Šiaulių tardymo izoliatoriumi, nevyriausybinės organizacijos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektorius-instruktorius Egidijus Kalinaitis suimtiesiems (nuteistiesiems) skaitė paskaitą apie neatlygintiną kraujo, organų bei kaulų čiulpų donorystę.

Renginio metu suimtieji (nuteistieji) sužinojo apie Lietuvoje įteisintas dvi organų donorystės rūšis – donorystė po mirties ir gyvoji donorystė. Lektoriui – instruktoriui susirinkusieji uždavė daug rūpimų klausimų, į kuriuos gavo išsamius atsakymus. Akademinės valandos užteko ir diskusijoms, kurių metu dalyviai išsakė savo mintis apie donorystę, ketinimus galbūt kada nors tapti savanoriškos donorystės nariais.

Atsisveikinant su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektoriumi-instruktoriumi Egidijumi Kalinaičiu, įstaigoje laikomi suimtieji (nuteistieji) išreiškė norą š. m. gruodžio mėn. pradžioje vėl susitikti ir mielai paklausyti edukacines paskaitas apie sveiką gyvenseną, alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. sausio 16 d. 08:01
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos