Naujienos

PROFESINĖS ŠVENTĖS PROGA PAGERBTI PATAISOS PAREIGŪNAI

Vasario 11-ąją pataisos įstaigų pareigūnai mini savo profesinę šventę. Šventiškai diena prasidėjo ir Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Bausmių vykdymo sistemos 102 įkūrimo metinių proga už nepriekaištingą tarnybą ir pavyzdingą pareigų atlikimą padėkomis ir žinybiniais ženklais pareigas puikiai vykdančius pareigūnus apdovanojo Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius.

„Dėkoju už profesionalią, sąžiningą tarnybą. Visi jūs esate išskirtiniai ir geriausi. Iš jūsų mokomės ir didžiuojamės, kad esate mūsų komandos dalis. Sėkmės nelengvoje tarnyboje“ - apdovanotiems pareigūnams linkėjo S.Rajunčius.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnų atstovai ketvirtadienį taip pat turėjo galimybę dalyvauti Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos nuotoliniu būdu organizuotame pataisos įstaigų pareigūnų susitikime su ministre Evelina Dobrovolska. “Akivaizdu – tai drąsi profesija. O jų darbas yra neabejotinai svarbus, nors ir ne visuomet matomas, gal kartu su visa sistema paliktas visuomenės dėmesio paraštėse. Ši tarnyba tampa dar didesniu iššūkiu, kai siekiame, kad bausmių vykdymo sistema būtų atnaujinta visomis prasmėmis”, – per susitikimą sakė teisingumo ministrė.

2019 metais Bausmių vykdymo sistemos šimtmetį Šiaulių tardymo izoliatoriaus kolektyvas paminėjo žygiu į Kryžių kalną, kur pastatė Bausmių vykdymo sistemai skirtą kryžių. Pernai profesinės dienos proga izoliatoriaus darbuotojai rinkosi į tuomečio Šiaulių universiteto bibliotekos salę ir jiems svarbią dieną minėjo su garbingais svečiais. „Šiais metais, laikydamiesi infekcijų kontrolės ir saugumo reikalavimų, savo geriausius pareigūnus pagerbėme įstaigos kieme. Negalėjo dalyvauti visi norintieji, tačiau neabejoju, kad turės galimybę pasveikinti kolegas, pasidžiaugti jų pasiekimais. Išskirtinumo šiai ceremonijai suteikė puikus žiemiškas oras, sniegas ir gera nuotaika“,- sakė įstaigos direktorius.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. vasario 11 d. 16:14

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

 

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos