Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

PRISIEKĖ 3 NAUJI PAREIGŪNAI

2021-09-01

Rugsėjo 1-oji, Mokslo ir žinių diena, Šiaulių tardymo izoliatoriuje prasidėjo ne tik švente besimokantiems suimtiesiems bei nuteistiesiems, įstaigos darbuotojams, tęsiantiems mokslus, tačiau ir naujų pataisos pareigūnų priėmimo į tarnybą švente. Šios dienos rytą prisiekė net 3 nauji pareigūnai, paskirti į Saugumo valdymo skyriaus jaunesniųjų specialistų pareigas.

Tai neeilinis pareigūnų priėmimas. Tomas Svidrius į Šiaulių tardymo izoliatorių perkeltas paties prašymu iš Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjo pareigų. Šis pareigūnas teisėsaugos sistemoje ne naujokas, į įstaigą perkeltas su daugiau kaip 9 metų patirties vidaus tarnyboje bagažu. Darbo patirtis, įgyta policijoje, tiriant nusikaltimus ir kitus įvykius, vykdant kitą policijos veiklą, bus labai naudinga ir dirbant Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Manome, kad ši patirtis bus naudinga tiek mūsų įstaigai, tiek ir pačiam pareigūnui.

Neringa Petravičienė taip pat įstaigoje ne naujokė. Prieš laimėdama konkursą į Saugumo valdymo skyriaus jaunesniojo specialisto pareigas, beveik metus dirbo Veiklos organizavimo skyriaus raštvede. Dirbdama šį darbą Neringa ne tik susipažino su dokumentų valdymo įstaigoje ypatybėmis, bet ir su įstaigos struktūra, jos darbo organizavimu, pataisos pareigūnų darbo ypatumais. Įgyta raštvedės patirtis bus gana naudinga ir Saugumo valdymo skyriui, kuriame taip pat netrūksta dokumentacijos ir reikalingi dokumentų valdymo gebėjimai. Dirbdama raštvede Neringa užsirekomendavo kaip stropi, imli naujovėms, pareiginga ir drausminga darbuotoja. Linkime, kad šios jos savybės padėtų siekti užsibrėžtų tikslų ir pataisos pareigūnės tarnyboje.

Vienintelė Kristina Sapronaitė neturi patirties teisėsaugos sistemoje. Tačiau pažymėtinas šios naujos pareigūnės užsispyrimas: iš pirmo karto nepasisekus konkurse, Kristina nenuleido rankų, neieškojo kito darbo, o sulaukė naujo konkurso į jaunesniojo specialisto pareigas ir sėkmingai jį laimėjo. Šiai pareigūnei taip pat linkime ir toliau būti atkakliai ir siekti užsibrėžto tikslo.

Įstaigos direktorius Saulius Rajunčius pasidžiaugė, kad darbą Šiaulių tardymo izoliatoriuje renkasi ne tik nauji darbuotojai, bet ir jau ne vienerius metus vidaus tarnyboje dirbantys pareigūnai. Per 2021 m. į Saugumo valdymo skyriaus jaunesniųjų pareigūnų pareigas jau priimta 11 asmenų.

Direktoriaus pavaduotojas Almantas Pranskūnas paminėjo, kad tampant pataisos pareigūnu įgyjama ne tik daugiau teisių, nei jas turi eilinis darbuotojas, bet ir atsiranda naujų pareigų bei padidėja atsakomybė ne tik įstaigoje, bet ir visuomenėje. Pareigūnas tampa labiau matomas, jo elgesys turi būti nepriekaištingas ne tik darbo metu, bet ir gatvėje, namuose.

Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracija dar kartą linki priimtiems pareigūnams visokeriopos sėkmės einant naujas atsakingas pareigas.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 7 d. 13:39
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?