Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Pataisos pareigūnui Linui Palivonui – dar vieno čempionato auksas

Net du Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai – Linas Palivonas ir Aivaras Šimkaitis dalyvavo šiandien vykusiame atvirame Lietuvos Kalėjimų departamento štangos spaudimo čempionate.

Sėkmė šypsojosi šios rungties daugkartiniam Lietuvos čempionui, Pasaulio ir Europos vicečempionui, izoliatoriaus Saugumo valdymo skyriaus specialistui Linui Palivonui. Jis savo svorio kategorijoje, išstūmęs 217,5 kg. štangą, buvo nepralenkiamas ir užlipo ant nugalėtojo pakylos. Čempionato laimėtojus ir dalyvius pasveikino Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas.

Šie metai L. Palivonui – itin dosnūs sportinių laimėjimų. Jis tapo Pasaulio pareigūnų žaidynių čempionu, Europos štangos stūmimo čempionato sidabro medalio laimėtoju.

Sveikiname Liną ir Aivarą. Dėkojame už garbingą Bausmių vykdymo sistemos ir Šiaulių tardymo izoliatoriaus atstovavimą ir linkime pergalingų startų ateityje.

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 8 d. 15:37