Naujienos

PASKAITA APIE PRIKLAUSOMYBIŲ ŽALĄ

Rugsėjo 7 d. Resocializacijos skyriaus specialistas Zenonas Stugys kartu su Nevyriausybinės organizacijos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Šiaulių skyriaus lektoriumi-instruktoriumi Egidijumi Kalinaičiu suimtuosius (nuteistuosius) pakvietė į paskaitą apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus sveikatai.

Paskaitos tema sudomino turinčiuosius priklausomybių alkoholiui, linkusius vartoti ar platinti narkotines medžiagas. Suimtieji (nuteistieji) teigė, kad su renginiu didelių lūkesčių nesiejo, tačiau lektoriaus E. Kalinaičio žodžiai padėjo rimčiau pagalvoti, kokią nepataisomą žalą sveikatai daro narkotikai ir alkoholis. Kiti renginio dalyviai pripažino, kad bene pirmą kartą susimąstę, kaip skaudžiai jų pasirinkimas vartoti alkoholį ar narkotikus paliečia artimuosius, šeimos narius, kokį diskomfortą jie jaučia ir kaip tai įtakoja jų gyvenimus.

Diskusijos metu suimtieji (nuteistieji) dalinosi gyvenimiškomis, kartais labai skaudžiomis, istorijomis bei teigiama patirtimi, galinčia padėti nusikratyti priklausomybių.

Paskaita

Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 9 d. 13:13

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?