Naujienos

PASIRAŠYTA BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS

2018-02-14

Šiauliuose bausmę atliekantys nuteistieji padės gražinti ir tvarkyti aplinką Rėkyvos seniūnijoje. Sutartį, kuri naudinga miestui ir pačiai įstaigai, pasirašė Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktorius Saulius Rajunčius ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

Prieš kurį laiką Rėkyvos seniūnijoje prasidėjęs geranoriškas tarpinstitucinis bendradarbiavimas buvo įtvirtintas Šiaulių tardymo izoliatoriaus ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos sutartimi. Šiauliuose bausmę atliekančius nuteistuosius dabar bus galima dar dažniau pamatyti besidarbuojančius Rėkyvos rajone ar ežero prieigose.

Pasak Saulius Rajunčiaus, šiuo metu Šiaulių tardymo izoliatoriuje yra 33 nuteistieji, kurie atlieka bausmę.

„Jie atlieka pagalbinius ūkio, remonto darbus pačiame izoliatoriuje. Yra užsiimančių medžio drožyba, dekoratyviniais metalo kūriniais, pina iš vytelių. Ir iš jų pačių buvo tokia iniciatyva prisidėti ir prie miesto gerovės“, - komentavo S. Rajunčius.

„Ši graži iniciatyva, kuri prasidėjo vienoje seniūnijoje, galės persikelti ir į kitą, ar į viso miesto teritoriją, jei tik bus toks pageidavimas iš mūsų partnerių pusės.  Mes patys, kaip miestas, neatstumiame tokių žmonių ir sudarome sąlygas integruotis į visuomenę, prisidėti prie gerbūvio kūrimo“, - kalbėjo Antanas Bartulis.

Pagal sutartį, tvarkant ir gražint Šiaulių miestą, kuriant patrauklią aplinką bus nuolat ieškoma galimybių įtraukti į darbus nuteistuosius, atliekančius bausmę Šiaulių TI. Numatoma galimybė pagaminti inventorių (pvz. suoliukus ar kitus reikalingus daiktus) miesto visuomeninės ar bendrojo naudojimo paskirties vietoms.  

Su Šiaulių tardymo izoliatoriumi Savivaldybė įsipareigojo dalyvauti ir kituose bendrose veiklose ir projektuose.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. balandžio 17 d. 09:47
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos