Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Pagerbdamas mirusią karalienę, nuteistasis nutapė jos portretą

Tai, kad būdama 96-erių mirė karalienė Elžbieta II, abejingų nepaliko visame pasaulyje. Iki šiol tai buvo monarchė, ilgiausiai ėjusi savo pareigas Didžiojoje Britanijoje. Pagarbą mirusiai karalienei žmonės išreiškia įvairiais būdais: išsako pagarbos ir užuojautos žodžius socialiniuose tinkluose, deda gėles jos rūmų prieigose, laukė ilgiausiose eilėse, kad atsisveikinti su valdove paskutinį kartą pažvelgiant į jos karstą.

Ši neeilinė istorinė akimirka jautriai palietė ir pasaulio aktualijas atidžiai sekančius Šiaulių tardymo izoliatoriuje kalinčius suimtuosius ir nuteistuosius. Karalienės laidotuvių dieną vienas nuteistasis resocializacijos skyriaus specialistei perdavė savo tapytą karalienės Elžbietos II portretą. Vyriškis viliasi, kad portretas ras savo vietą įstaigoje, nes jį tapė labai nuoširdžiai norėdamas pagerbti išskirtinę istorinę asmenybę – karalienę Elžbietą II.

Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 19 d. 14:07