Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NUTEISTIEJI TAIKLUMĄ IŠBANDĖ TRITAŠKIŲ MĖTYMO VARŽYBOSE

Fizinis aktyvumas bei įvairios sporto rūšys yra vienos populiariausių laisvalaikio praleidimo formų Šiaulių tardymo izoliatoriuje. Kol dar nenuslūgo emocijos po krepšinio varžybų „3x3“, Resocializacijos skyriaus specialistės Edita, Julija ir Jorūnė, įgyvendino dar vieną krepšinį pamėgusių nuteistųjų idėją ir suorganizavo pasunkintas tritaškių mėtymo varžybas.

Tritaškių mėtymo varžybose dalyvavo 3 nuteistųjų komandos, vieną komandą sudarė 3 nuteistieji. Per duotą 15 min. laiką vienas nuteistasis metė 15 metimų nuo tritaškio linijos, antras komandos narys padavinėjo kamuolį, o trečiasis darė atsispaudimus. Po 15 metimų keitėsi nuteistieji pozicijomis.

Nuteistųjų fizinis aktyvumas padeda ne tik sustiprėti fiziškai, paskatina atsisakyti žalingų įpročių, bet ir prisideda prie pozityvaus mąstymo ir nusiteikimo, įtampos, agresijos ar smurtinio elgesio suvaldymo.

Naujų laisvalaikio formų atradimas ir laisvalaikio planavimo įgūdžių lavinimas ypač svarbus pereinamuoju grįžimo į visuomenę laikotarpiu, kuomet bandoma atsisakyti blogų įsisenėjusių įpročių ir pakeisti juos naujais.

Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 15 d. 12:52

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?