Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

NAUJOJO ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIAUS STATYBŲ AIKŠTELĖJE UŽKARDYTA VAGYSTĖ

2019-06-27

2019 m. birželio 21 d. apie 10.30 val. Šiaulių tardymo izoliatoriaus Turto valdymo skyriaus darbuotojai pagal numatytą grafiką nuvyko į Specialiosios paskirties pastatų ir inžinerinių statinių pastato 02 Šilauogių 15, Malavėniukų k., Ginkūnų sen., Šiaulių raj., statybos aikštelę patikrinimui ir aptiko statybvietės teritorijoje ekskavatorių ir vieną 10 tonų talpos sunkvežimį, jau pakrautą nesijoto juodžemio (augalinio sluoksnio), t.y. galimai 16 m³ juodžemio. Kitas sunkvežimis stovėjo tuščias. Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojai apie pasikėsinimą pavogti statybvietėje esantį turtą nedelsdami informavo įstaigos vadovybę, iškvietė policijos pareigūnus.

Pažymėtina, kad nei fiziniai, nei juridiniai asmenys dėl leidimo kasti ir savo reikmėms naudoti statybvietei priklausantį juodžemį nesikreipė ir jokio leidimo vykdyti veiklą statybvietėje neturėjo. Šiaulių tardymo izoliatorius nesijoto juodžemio (augalinio sluoksnio) 1 m³ vertina 25 Eur. Į sunkvežimį buvo pakrauta apie 16 m³ nesijoto juodžemio (augalinio sluoksnio) – vertė 400 eurų. Fiksuojant įvykio aplinkybes, savavališkai juodžemį kasę asmenys jį išpylė iš sunkvežimio. Dėl įvykio Šiaulių miesto ir rajono komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. 1 d. (pasikėsinimas padaryti nusikalstamą veiką) ir 178 str. 1 d. (vagystė).

Specialiosios paskirties pastatų ir inžinerinių statinių: pastato 02 Šilauogių 15, Malavėniukų k., Ginkūnų sen., Šiaulių raj. statyba laikinai sustabdyta. Statybvietės apsaugą ir joje esančių statybinių konstrukcijų apsaugą visą parą užtikrina Šiaulių tardymo izoliatoriaus pareigūnai ir darbuotojai, o nuo rugpjūčio 1 d. objekto saugumu rūpinsis apsaugos paslaugas teikianti bendrovė, kurios paslaugos įsigytos viešojo pirkimo būdu.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 27 d. 13:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos