Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENAI SKIRTA PARODA

2021-09-01

Resocializacijos skyriaus specialistai: Sigutė Rudzinskienė, Zenonas Stugys ir Skaistrė Andrulienė, Šiaulių tardymo izoliatoriuje laikomiems suimtiesiems ir nuteistiesiems suorganizavo Mokslo ir žinių šventės minėjimą. Pareigūnai Mokslo ir žinių dieną – naujų mokslo metų pradžią, pakvietė suimtuosius ir nuteistuosius tęsti ugdymosi procesą, t. y. mokytis Šiaulių tardymo izoliatoriuje veikiančioje Šiaulių suaugusiųjų mokykloje.

Renginio dalyviai savo iniciatyva parašė ir nupiešė palinkėjimus kiekvienam mokytojui, taip pat visiems besimokantiems. Šventę vainikavo šiai progai suimtųjų ir nuteistųjų sukurta nuotaikinga darbų paroda. Paroda įstaigoje bus eksponuojama visą rugsėjo mėnesį režiminiame korpuse įrengtame žaidimų kambaryje – skaitykloje. Įstaigos darbuotojai, taip pat laisvalaikio užimtumo renginiuose dalyvaujantys suimtieji bei nuteistieji ir šių renginių vedėjai, tarp kurių yra ir visuomeninių organizacijų atstovų, įstaigoje savanoriaujančių asmenų, galės apžiūrėti dirbinius ir pasisemti iš jų kūrybinės patirties.

Mokslo ir žinių diena – tarsi dar vieni Naujieji metai kiekvienam mokytojui ir besimokančiajam, tad visiems linkime gražios šventės ir sėkmingų mokslo metų!

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 1 d. 15:35
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?