Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Mobilųjį bandė slėpti ventiliacijos angoje

Šiaulių tardymo izoliatoriuje savaitė prasidėjo neplanuota krata suimtųjų ir nuteistųjų teniso užimtumo patalpoje. Kratos metu Saugumo valdymo skyriaus pareigūnas, apžiūrėjęs ventiliacijos angą, joje rado ir paėmė, mobiliojo ryšio telefoną „L8 STAR“ be mobiliojo ryšio SIM kortelės. Krata fiksuota vaizdo registratoriumi.

Kaip pažymėjo Saugumo valdymo skyriaus viršininko pavaduotojas Mindaugas Anilionis, neplanuota krata užimtumo patalpoje – toli gražu ne vienintelė tvarkos pažeidėjų laukianti staigmena. „Neplanuotos kratos izoliatoriuje vyko ir savaitgalį, rasta ir paimta draudžiamų turėti daiktų. Siekiant užkardyti disponavimą draudžiamais daiktais, pasitelkiamos pažangios technologijos ir kitos planuotos bei netikėtumo faktorių turinčios saugumo valdymo priemonės“,- sakė M. Anilionis.

Nors kalintiesiems susidaro įspūdis, kad itin mažas mobilusis telefonas yra lengvai paslepiamas, saugumo valdymo specialistai šį mitą paneigia: vien per rugsėjo mėnesį į pareigūnų rankas pateko jau dešimt miniatiūrinių „L8 STAR“ mobiliųjų telefonų.

 

Informacija atnaujinta 2022 m. rugsėjo 26 d. 14:04