Naujienos

LAISVĖS ATĖMIMO VIETŲ ĮSTAIGOSE LEIDŽIAMI TRUMPALAIKIAI PASIMATYMAI

Informuojame, kad patvirtintos Rekomendacijos Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžioms įstaigoms, užtikrinant sklandžią šių įstaigų veiklą valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152, metu (toliau – Rekomendacijos).

Vadovaujantis Rekomendacijoms, nuo šiandien iki atskiro Kalėjimų departamento direktoriaus nurodymo bus leidžiama organizuoti bekontakčius iki vienos valandos trunkančius trumpalaikius pasimatymus. Atvykstantiesiems aplankyti savo artimųjų, bus matuojama kūno temperatūra, reikalaujama dėvėti kaukes ir vienkartines pirštines.

Nuteistųjų ir suimtųjų ilgalaikių pasimatymų ir išvykų į namus kol kas dar nebus organizuojama. Tačiau laisvės atėmimo įstaigos jau ruošiasi galimybei atnaujinti pasimatymus įkalinimo įstaigose, suteikti išvykas į namus.

Apie situacijos pasikeitimus nuteistiesiems praneš laisvės atėmimo vietų įstaigų administracijos, taip pat informacija bus paskelbta Kalėjimų departamento svetainėje www.kaldep.lt.

Šiuo metu vis dar svarbu yra rūpintis nuteistųjų, suimtųjų ir įstaigų darbuotojų sveikata ir saugumu, todėl prašome supratimo bei kantrybės.

Rekomendacijas galite rasti čia: http://www.kaldep.lt/lt/kalejimu-departamentas/teisine-informacija/teises-aktai/kiti-teises-aktai.html

 

Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 18 d. 08:47

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos