Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

LAISVĖS ATĖMIMO VIETŲ ĮSTAIGOSE LEIDŽIAMI TRUMPALAIKIAI PASIMATYMAI

2020-06-18

Informuojame, kad patvirtintos Rekomendacijos Kalėjimų departamentui prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžioms įstaigoms, užtikrinant sklandžią šių įstaigų veiklą valstybės lygio ekstremalios situacijos, paskelbtos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimu Nr. 152, metu (toliau – Rekomendacijos).

Vadovaujantis Rekomendacijoms, nuo šiandien iki atskiro Kalėjimų departamento direktoriaus nurodymo bus leidžiama organizuoti bekontakčius iki vienos valandos trunkančius trumpalaikius pasimatymus. Atvykstantiesiems aplankyti savo artimųjų, bus matuojama kūno temperatūra, reikalaujama dėvėti kaukes ir vienkartines pirštines.

Nuteistųjų ir suimtųjų ilgalaikių pasimatymų ir išvykų į namus kol kas dar nebus organizuojama. Tačiau laisvės atėmimo įstaigos jau ruošiasi galimybei atnaujinti pasimatymus įkalinimo įstaigose, suteikti išvykas į namus.

Apie situacijos pasikeitimus nuteistiesiems praneš laisvės atėmimo vietų įstaigų administracijos, taip pat informacija bus paskelbta Kalėjimų departamento svetainėje www.kaldep.lt.

Šiuo metu vis dar svarbu yra rūpintis nuteistųjų, suimtųjų ir įstaigų darbuotojų sveikata ir saugumu, todėl prašome supratimo bei kantrybės.

Rekomendacijas galite rasti čia: http://www.kaldep.lt/lt/kalejimu-departamentas/teisine-informacija/teises-aktai/kiti-teises-aktai.html

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. birželio 18 d. 08:47
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos