Naujienos

KVIEČIAME TAPTI LYGTINIO PALEIDIMO IŠ PATAISOS ĮSTAIGOS KOMISIJOS NARIU ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUJE

2018-04-05

Įsigaliojus Probacijos įstatymui nuo 2012 m. liepos 1 d. Lietuvos Respublikos pataisos įstaigose veikia 14 Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymais sudarytų Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijų, veikiančių visuomeniniais pagrindais ir priimančių sprendimus dėl nuteistųjų prašymų lygtinai paleisti iš pataisos įstaigos. Komisijos sudaromos dvejiems metams. 2018 m. birželio mėnesį bus atnaujinama Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijų (toliau – Komisijos) sudėtis.

Į Komisijų sudėtis gali būti skiriami vietos savivaldybės vykdomosios institucijos, vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, asociacijų, religinių bendruomenių ar bendrijų, švietimo įstaigų, Kalėjimų departamento, probacijos tarnybų, nuteistųjų socialinę reabilitaciją pataisos įstaigoje vykdančių ir kitų institucijų ar įstaigų atstovai, savanoriai. Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus nustatytus Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

Maloniai kviečiame minėtų institucijų, organizacijų vadovus deleguoti savo atstovus į Komisijų sudėtis. Taip pat laukiami ir asmenys, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.

Asmenys, pageidaujantys tapti Komisijų nariais, turi iki 2018-05-04 pateikti Šiaulių tardymo izoliatoriaus administracijai:

  • užpildytą raštišką prašymą (pildoma vietoje),
  • pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo (pildoma vietoje),
  • gyvenimo aprašymą (CV), nurodant savo profesinę ir darbinę patirtį.

 

Kreiptis:

Šiaulių tardymo izoliatorius

Telefonas (8 41) 426 334, 8656 85840

Faksas (8 41) 430 936,

El. p. administracija@siauliuti.lt

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. gegužės 23 d. 13:01
 

Šiaulių tardymo izoliatorius – rinkis pareigūno profesiją

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos