Kontaktai

Trakų g. 10, LT-76286 Šiauliai

Tel. +370 41 430921

Faks. +370 41 430936

El. paštas: administracija@siauliuti.lt

Pastaba. Vadovaujantis Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis informacija apie įstaigoje laikomą suimtąjį/nuteistąjį telefonu neteikiama

 

 

            Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Naujienos

Kapelionas kalintiesiems dovanojo kalėdaičius

Šiandien Šiaulių tardymo izoliatoriuje lankėsi Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo parapijos kunigas, izoliatoriaus kapelionas Raimundas Šnapštys. Dvasininkas jau kelintus metus įstaigoje vykdo sielovados tarnystę. Kapelionas kartu su Resocializacijos skyriaus vyriausiąja specialiste Jorūne Ramoškaite aplankė visus suimtuosius ir nuteistuosius, išreiškusius norą priimti Kūčių duona vadinamą kalėdaitį. R. Šnapštys kiekvienam palinkėjo vilties ir šventų Kalėdų stebuklo: susitaikymo su savimi, atjautos ir meilės. „Suprantu, kad sunku, kai Kūčių vakarą ar šv. Kalėdų dieną nėra ką priglausti, apkabinti, tačiau visada galite glaustis prie gimusio Jėzaus. Pilnatvę, paguodą ir palaikymą rasime bendrystėje“,- įteikdamas kalėdaičius suimtiesiems ir nuteistiesiems linkėjo izoliatoriaus kapelionas. Dvasininkas spaudė rankas ir visiems linkėjo ramybės, kantrybės, pagarbos tarpusavy ir gražių artėjančių švenčių.

Suimtuosius ir nuteistuosius pasiekė ir aktyviai įstaigoje savanoriaujančios asociacijos „Veiklūs žmonės“ dovanėlės.

Nors suimtųjų ir nuteistųjų Kūčių bei šventų Kalėdų stalai bus itin kuklūs, izoliatoriuje jaučiama artėjančių švenčių nuotaika. Kalintieji siunčia daugiau laiškų ir sveikinimo atvirukų artimiesiems, gauna jų ir patys, puošia kameras ir bendras erdves, dalyvauja ketvirtadieniais koplyčioje vykstančiose mišiose, kalėdinių dirbtuvių edukacijose. „Prieškalėdiniai renginiai įtraukia nemažą būrį suimtųjų ir nuteistųjų. Rengiame parodas, kuriame atvirukus, prisimename tradicijas, mums padeda savanoriai. Svarbiausia, kad prieš didžiąsias metų šventes nei vienas nesijaustų atstumtas ir pamirštas, nes Kalėdos ir yra apie meilę artimui“,- sakė daugumos edukacinių renginių iniciatorė J. Ramoškaitė.

Informacija atnaujinta 2022 m. gruodžio 20 d. 14:37